WORKSHOPY

KVĚTINOVÉ WORSHOPY S BACHOVÝMI ESENCEMI A EO

WORKSHOPY

Květinové worshopy pořádáme pouze přes léto v období červen - září. 

Na worshopu budete mít možnost připravit si svůj vlastní květinový sprej na obličej a tělo s příměsí Bachových esencí. Funguje tedy na principu nejen regenerace a osvěžení pleti / těla, ale také jako ochranný sprej vůči stresu a napětí. 

Pokud nebudete chtít tělový sprej, další možností je namíchat si svoji SOS krizovou esenci na léto, či například esence na strach z letadla, či jiné strachy a fóbie. 

Připravíme si i inhalační tyčinku proti nachlazení či napětí pomocí esenciálních olejů.

K dispozici bude pak možné zakoupit si zvlášť z ostatních produktů (SOS krizové esence, roller migréna, ostatní květinové spreje a další.)

Dozvíte se, jak nás Bachovy esence ovlivňují a jak působí na naše emoce a momentální náladu. Povíme Vám z čeho se získávají výluhy Bachových esencí a poradíme, jak je využívat pro sebe a svou rodinu.

V ceně je lahvička květinové vůně s Bachovými esencemi, nosní inhalátor, občerstvení v podobě domácího chleba, pomazánek, neomezená káva, voda, čaj a příjemná zábava. 

CENA ZA WORSHOP: 1200,- 

Platba na místě / přes údaje v potvrzovacím emailu 

(doba workshopu 2 hod.)

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Pro zrušení účasti nás kontaktujte alespoň 24 hod. předem pokud je to možné.